17. Luty, 2018Aktualności Możliwość komentowania 1 Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2018 roku została wyłączona

1 Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2018

Dziś po Mszy św. rannej Droga Krzyżowa dla tych, którzy nie mogli w niej uczestniczyć w piątek. Składkę, jak zawsze z trzeciej miesiąca, przeznaczamy na nowy dach naszej świątyni.

O 15. zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w nich można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, natomiast składkę z nich przeznaczamy jak zwykle, na kwiaty do Bożego Grobu.  Po Gorzkich Żalach ucałowanie Relikwii Krzyża.

W czwartek – Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.

W piątekO 16.30 DROGA KRZYŻOWA.  Bezpośrednio po niej

ucałowanie Relikwii Krzyża i Msza św. wieczorna.

Za udział w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

3 Marca, czyli za dwa tygodnie rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne.

Dziękujemy serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin: Gabryła, Jania, Łukasik, Pecia, Zięba, Ożóg, Godzik i Zgud.

Można już nabywać cukrowe baranki Caritasu, a dla dzieci można zabierać Wielkopostne Skarbonki.