4. Marzec, 2017Aktualności Możliwość komentowania 1 Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2017 roku została wyłączona

1 Niedziela Wielkiego Postu

05 marca 2017

Rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Ich program jest wywieszony w gablocie przykościelnej i na naszej stronie internetowej.

Dziś po Mszy św. rannej Droga Krzyżowa dla tych, którzy nie mogli w niej uczestniczyć w piątek

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w nich można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, natomiast składkę z nich przeznaczamy jak zwykle, na kwiaty do Bożego Grobu. Po Gorzkich Żalach ucałowanie Relikwii Krzyża.

Proszę o wpisywanie swych chorych na wtorek na 15.

W piątekO 16.30 DROGA KRZYŻOWA.  Bezpośrednio po niej

ucałowanie Relikwii Krzyża i Msza św. wieczorna.

Za udział w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

Dziękujemy serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin: Krasula, Konieczny, Putek, Kitner, Bieniek, Surówka, Bator, Dyka, Pobożniak, Szczepaniak, Dyka i Ferens.

Można już nabywać cukrowe baranki Caritasu, a dla dzieci można zabrać Wielkopostne Skarbonki.