29. Czerwiec, 2019Aktualności Możliwość komentowania 13 NIEDZIELA ZWYKŁA – została wyłączona

30 czerwca 2019

Patronami dzisiejszej niedzieli święci pierwsi męczennicy Kościoła Rzymskiego. O 16. Zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją. Potem Msza św.

JutroWspomnienie św. Ottona, biskupa

W środę – Św. Tomasza, Apostoła

W czwartek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej

w Krakowie na Wawelu i wspomnienie

św. Elżbiety Portugalskiej

W piątek – I piątek lipca.

Chorych odwiedzimy od 9., spowiedź od 18.

W sobotę – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

W minionym tygodniu opuściła naszą Rodzinę Parafialną i przeszły do Domu Pana  śp. Antonina Pachel z ul. Petrażyckiego, za którą zamówiono 16 Mszy św., w tym 6 od ucz. pogrzebu. Polecajmy jej duszę Panu Bogu w modlitwach.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym tygodniu powierzamy ją trosce rodzin: Cyran, Kalinowski, Pietruszka, Pryma, Wnęk, Syrek, Zander, Suruło, Suder, Piskorz i Liszka.