11. Marzec, 2017Aktualności Możliwość komentowania 2 Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2017 roku została wyłączona

2 Niedziela Wielkiego Postu

12 marca 2017

Zakończyliśmy Rekolekcje wielkopostne. Bardzo dziękujemy O. Zenonowi  za ich piękną i przemyślaną treść i wspaniałe ich wygłoszenie.

Po rannej Mszy św. Droga Krzyżowa dla tych, którzy nie mogli w niej uczestniczyć w piątek.

O 15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i ucałowanie Relikwii Krzyża św., o 16. Msza św. wieczorna.

Jutro – Modlitwom wiernych poleca się papież Franciszek w 4 r. wyboru

na Stolice Piotrową.

W czwartekO 17.30 spotkanie rodziców młodzieży, przygotowującej się

do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

W piątekO 16.30 DROGA KRZYŻOWA, po niej ucałowanie

Relikwii Krzyża św., potem Msza św. wieczorna.

W tym dniu nasza Parafia włącza się w całonocną Wieczystą Adorację Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

w Łagiewnikach. Zapraszamy wszystkich parafian.

Dziękuję bardzo serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zad bały o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w najbliższym tygodniu powierzamy ją trosce rodzin: Wszołek, Niedojad, Mianowski, Słota, Biros, Francuz, Gros i Paluch.

Są do nabycia cukrowe baranki Caritasu, a dla dzieci do zabrania

wielkopostne skarbonki.