16. Marzec, 2019Aktualności Możliwość komentowania 2 niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019 roku została wyłączona

2 Niedziela Wielkiego Postu

17 marca 2019

Zakończyliśmy Rekolekcje wielkopostne. Bardzo dziękujemy O. Damianowi  Płatkowi za ich piękną i przemyślaną treść i wspaniałe ich wygłoszenie.

Po rannej Mszy św. Droga Krzyżowa dla tych, którzy nie mogli w niej uczestniczyć w piątek.

O 15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i ucałowanie Relikwii Krzyża św., o 16. Msza św. wieczorna.

We wtorek  – UROCZYSTOŚĆ  ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP.

O 18. spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się  do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W piątekO 16.30 DROGA KRZYŻOWA, po niej ucałowanie

Relikwii Krzyża św., potem Msza św. wieczorna.

Dziękuję bardzo serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zad bały o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w najbliższym tygodniu powierzamy ją trosce rodzin: Jarek i Szeleźnik.

W zakrystii są do nabycia cukrowe baranki Caritasu.