24. Luty, 2018Aktualności Możliwość komentowania 2 Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2018 roku została wyłączona

2 Niedziela Wielkiego Postu

25 lutego 2018

Po rannej Mszy św. Droga Krzyżowa dla tych, którzy nie mogli w niej uczestniczyć w piątek.

O 15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i ucałowanie Relikwii Krzyża św., a o 16. Msza św. wieczorna.

W piątekO 16.30 DROGA KRZYŻOWA, po niej ucałowanie

Relikwii Krzyża św., potem Msza św. wieczorna.

W niedzielęRozpoczniemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W tym tygodniu opuściła naszą Rodzinę Parafialną i przeszła do Domu Pana

śp.  Monika Jagielska z ul. Smoleńskiego, za którą zamówiono 33 Msze św. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.

Dziękuję bardzo serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zad bały o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w najbliższym tygodniu powierzamy ją trosce rodzin: Krasula, Konieczny, Putek, Kitner, Bieniek, Surówka, Bator, Dyka, Pobożniak, Szczepaniak, Dyka i Ferens.

Są do nabycia cukrowe baranki Caritasu, a dla dzieci do zabrania

wielkopostne skarbonki.