23. Wrzesień, 2017Aktualności Możliwość komentowania 25 Niedziela Zwykła – 24 września 2017 roku została wyłączona

24 września 2017

Jutro – Wspomnienie Bł. Władysław z Gielniowa.

We wtorekŚwiętych Kosmy i Damiana.

W środę – Św. Wincentego a Paulo.

W czwartekŚw. Wacława, patrona naszej Katedry na Wawelu, a zarazem

rocznica święceń biskupich ks. Bpów Grzegorza Rysia i Damiana

Muskusa. Otoczmy ich naszą modlitwą.

W piątek – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

W sobotęWspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.

W niedzielę – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.

Odprawiać je będziemy w tygodniu o 16.30., w niedziele o 15.30. Po nabożeństwie różańcowym będzie Msza św.

Na różaniec zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci, które będą otrzymywać specjalne obrazki, a na zakończenie października dostaną nagrody.

Od pierwszego października przez kolejne pół roku Msze św. wieczorne w tygodniu odprawiać będziemy o 17.

Trwa inicjatywa Stop Aborcji. Osoby, które chciałyby się pod nią podpisać prosimy o przyniesienie w przyszłą niedzielę do kościoła PESEL – u.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, natomiast w przyszłym polecamy ją opiece rodzin: Kicek, Kurowski, Szarański, Podsiadły, Czeremuga i Więcek.