30. Wrzesień, 2017Aktualności Możliwość komentowania 26 Niedziela Zwykła – 16 października 2017 roku została wyłączona

1 października 2017

Dziś pierwsza niedziela października. Jej patronką jest św. Teresa od Dzieciątka Jezus.  Ze względu na list Episkopatu, comiesięczną  Adorację Najświętszego Sakramentu odprawimy w inną niedzielę miesiąca. Po rannej zmianka różańcowa.

JutroWspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

W środę – Św. Franciszka z Asyżu. Naszym modlitwom poleca się

śp. Kardynał Franciszek Macharski.

W czwartek – Św. siostry Faustyny Kowalskiej. W tym dniu zmarł pierwszy

proboszcz naszej parafii ks. Jan  Skotnicki. Pamiętajmy o jego

duszy w modlitwach.

W piątek – Św. Brunona. Pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych

od 14.30. Spowiedź od 16.

W sobotę – Matki Boskiej Różańcowej. Łączymy się w różańcu

z uczestnikami akcji różaniec do granic.

W niedzielę – XVII DZIEŃ PAPIESKI. Do puszek przy kościele będziemy

zbierać będziemy ofiary na pomoc dla biednej choć zdolnej

młodzieży.

Przyjmujemy na wypominki zmarłych.

Ze stolika z gazetami można zabierać kartki wypominkowe.

Dziś rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odprawiać je będziemy w tygodniu o 16.30., w niedziele o 15.30. Po nabożeństwie różańcowym będzie Msza św.

Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu opiekowały się naszą świątynią i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w następnym polecamy ją rodzinom: Nachman, Pelc, Piskorz, Baran, Suder, Podgórni i Nowak.