28. Wrzesień, 2019Aktualności Możliwość komentowania 26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 WRZEŚNIA 2019 została wyłączona

29 września 2019

Patronami dzisiejszej niedzieli są Święci Archaniołowie: Michał, Gabriel i Rafał

JutroWspomnienie Św. Hieronima, kapłana i dr Kościoła

We wtorekŚw. Teresy od Dzieciątka Jezus

W środę – Świętych Aniołów Stróżów

W piątek – Św. Franciszka z Asyżu. Modlimy się za śp. Kardynała

Franciszka Macharskiego w dniu jego patrona.

Pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od 9. Spowiedź od 16.

W sobotę – Św. Siostry Faustyny Kowalskiej. W tym dniu zmarł pierwszy

proboszcz naszej parafii ks. Jan  Skotnicki. Pamiętajmy o jego

duszy w modlitwach

W niedzielę – Św. Brunona.

Przyjmujemy na wypominki zmarłych.

Ze stolika z gazetami można zabierać kartki wypominkowe.

We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odprawiać je będziemy w tygodniu o 16.30., w niedziele o 15.30. Po nabożeństwie różańcowym będzie Msza św.

Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu opiekowały się naszą świątynią i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w następnym polecamy ją rodzinom: Nachman, Pelc, Piskorz, Baran, Suder, Podgórni i Nowak.