7. Październik, 2017Aktualności Możliwość komentowania 27 Niedziela Zwykła – 8 października 2017 roku została wyłączona

8 października 2017

Dzisiaj XVII Dzień Papieski. Z tego powodu do specjalnych puszek przy kościele zbieramy ofiary na stypendia dla ubogiej i uzdolnionej młodzieży.

Jutro  – Święto Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

W czwartek – Wspomnienie Bł. Jana Beyzyma

Po Mszy św. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.

W piątek Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

W sobotęŚw. Małgorzaty Marii Alacoque

W niedzielęŚw. Teresy od Jezusa (z Avila), dziewicy i dr Kościoła

Składkę, jak zawsze z trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczamy na nowy dach naszej świątyni.

Po Mszy św. o 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

Dziękuję serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zadbały o naszą świątynię oraz złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym polecamy ją trosce rodzin: Dziedzic, Stryszowski, Jamróz, Sroka, Dudzik, Piszczek, Turczyk i Banasik.

Ze stolika za ławkami można zabierać kartki wspominkowe, można też składać na wypominki naszych zmarłych.