14. Grudzień, 2019Aktualności Możliwość komentowania 3 NIEDZIELA ADWENTU – 15 GRUDNIA 2019 r. została wyłączona

3 Niedziela Adwentu

15 grudnia 2019

Dzisiejsza niedziela ma w Kościele radosny charakter, podkreślony różowym kolorem szat liturgicznych. Radość płynie stąd, że minęła już połowa Adwentu, coraz bliżej Boże Narodzenie.

Przygotowując się do dobrego przeżycia świąt zachęcamy jeszcze raz do nabywania poświęconych opłatków wigilijnych i świec wigilijnego dzieła pomocy dzieciom.

W sobotę – Spowiedź przedświąteczna od 14. Do 18.

W niedzielę – Po Mszy św. wieczornej o  17. Koncert „Jesteś,

który jesteś” w wykonaniu zespołu NORO LIM, organizowany przez Centrum Kultury Podgórze – Klub Wróblowice.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zadbały o świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w następnym powierzamy ją trosce rodzin: Nowak, Kalicki, Filipowicz, Filipowicz, Orłowski, Gros

i Byczek.