29. Kwiecień, 2017Aktualności Możliwość komentowania 3 Niedziela Wielkanocna – 30 kwietnia 2017 roku została wyłączona

3 Niedziela Wielkanocna

30 kwietnia 2017

Patronem dzisiejszej niedzieli jest św. papież Pius V. O godzinie 15.30 nabożeństwo majowe z procesją, o 16. Msza św.

Jutro – Wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika.

We wtorek – Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.

W środę – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY,

KRÓLOWEJ POSKI , głównej Patronki naszej Ojczyzny.

Msze św. o 8. i o 18.30.

W czwartek – Święto Św. Floriana, męczennika, patrona strażaków

i hutników oraz miasta Krakowa.

O 18.30 spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem.

W piątekWspomnienie Św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana,

pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od 16. Spowiedź

pierwszopiątkowa od  17.30.

W sobotę –Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu o 18., natomiast w niedziele o 15.30.

Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu  zadbały o naszą świątynię,

a w tym powierzamy ją trosce: Jewuła, Babicz, Nowak, Tyrpuła, Gąsior, Piskorz, Ślęzak, Żmuda, Śliwa, Klama, Imiołek, Żarczyński i Olender.