18. Marzec, 2017Aktualności Możliwość komentowania 3 Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2017 roku została wyłączona

3 Niedziela Wielkiego Postu

19 marca 2017

O 15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, i ucałowanie Relikwii Krzyża św.,   potem Msza św. wieczorna. Składkę przeznaczamy na nowy dach kościoła.

JutroUROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, Oblubieńca NMP

W środę  – Na Mszę św. wieczorną o 17. zapraszamy młodzież,

przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W piątekO 16.30 DROGA KRZYŻOWA, po niej

ucałowanie Relikwii Krzyża św.  i Msza św. wieczorna.

W sobotęUROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIE PAŃSKIEGO

Przypominamy wszystkim, a szczególnie dzieciom i ich rodzicom,

o wielkim konkursie na największą i najpiękniejszą palmę, organizowanym corocznie w naszym kościele w Niedzielę Palmową. Powoli przygotowujemy materiał na palmy.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym tygodniu powierzamy ją trosce rodzin: Żak, Kapcia, Syrek, Gajniak, Bombel, Kącik, Górnisiewicz i Przeworski.

Nieustannie są do nabycia cukrowe baranki Caritasu.