24. Marzec, 2019Aktualności Możliwość komentowania 3 Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca 2019 roku została wyłączona

3 Niedziela Wielkiego Postu

24 marca 2019

O 15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, potem ucałowanie relikwii Krzyża św. i Msza św.

Do puszek przy kościele zbieramy ofiary na Misje Katolickie i na wsparcie dla polskich misjonarzy w świecie.

JutroUROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO.

Msze św. o 8 i o 17. Podczas nich do koszyczka przy ołtarzu złożymy deklaracje o duchowej adopcji dziecka poczętego.

W czwartekO 18. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się

do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W piątekO 16.30 DROGA KRZYŻOWA, po niej ucałowanie relikwii

Krzyża św.  i Msza św. wieczorna.

Przypominamy wszystkim, a szczególnie dzieciom i ich rodzicom,

o wielkim konkursie na największą i najpiękniejszą palmę, organizowanym corocznie w naszym kościele w Niedzielę Palmową. Powoli przygotowujemy materiał na palmy.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą kaplicę i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym tygodniu powierzamy ją trosce rodzin: Warejko, Włoszczyk i Rerag.