26. Październik, 2019Aktualności Możliwość komentowania 30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU została wyłączona

27 października 2019

Rocznica poświęcenia Kościoła

Jutro  –  Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

W czwartek – Od 9. odwiedzimy chorych przed I piątkiem. Spowiedź przed

Wszystkimi Świętymi i przed I piątkiem od 15.30,a o 16.30

ostatnie nabożeństwo różańcowe.

W piątekUROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.  Msze św. o 7.30,

o 10 i o 11.30. Po południu o 14.30 na cmentarzu w Gaju różaniec połączony z wypominkami naszych zmarłych, o 15. Msza św. w kaplicy cmentarnej

W sobotę – Dzień Zaduszny. Pamiętamy o naszych zmarłych odbywających

kary czyśćcowe. O 16.30 różaniec połączony z wypominkami

zmarłych. O 17. Msza św.

Przypominamy, że przez cały listopad, wzorem ubiegłych lat,  przyjmujemy jeszcze na wypominki zmarłych.

W minionym tygodniu opuścił naszą rodzinę Parafialną  i przeszedł do Domu Pana śp. Tomasz Pradel z ul. Zakopiańskiej, za którego zamówiono 7 Mszy św. Pamiętajmy o jego duszy w modlitwach.

Dziękujemy bardzo serdecznie tym, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym polecamy ją trosce rodzin: Synowiec, Gruszka, Słomka, Biela, Łoboda, Łukasik, Sułowski i Zagórski.