27. Październik, 2018Aktualności Możliwość komentowania 30 Niedziela Zwykła – 28 października 2018 roku została wyłączona

28 października 2018

Patronami dzisiejszej niedzieli są święci apostołowie Szymon i Juda Tadeusz.

W środęOd 15. odwiedzimy chorych przed I piątkiem. Spowiedź przed

Wszystkimi Świętymi i przed I piątkiem od 15.30,a o 16.30 ostatnie nabożeństwo różańcowe.

W czwartekUROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.  Msze św. o 7.30,

o 10 i o 11.30. Po południu o 14.30 na cmentarzu w Gaju różaniec połączony z wypominkami naszych zmarłych, o 15. Msza św. w kaplicy cmentarnej.

W piątekDzień Zaduszny. Pamiętamy o naszych zmarłych odbywających

kary czyśćcowe. O 16.30 różaniec połączony z wypominkami

zmarłych. O 17. Msza św.

W niedzielę – Św. Karola Boromeusza.

Przypominamy, że przez cały listopad, wzorem ubiegłych lat,  przyjmujemy jeszcze na wypominki zmarłych.

Dziękujemy bardzo serdecznie tym, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym polecamy ją trosce rodzin: Synowiec, Gruszka, Słomka, Biela, Łoboda, Łukasik, Sułowski i Zagórski.