30. Październik, 2017Aktualności Możliwość komentowania 30 Niedziela Zwykła – 29 października 2017 roku została wyłączona

29 października 2017

We wtorek – O 16. Spowiedź przed Wszystkimi Świętymi, a o 16.30 ostatnie

nabożeństwo różańcowe.

W środęUROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.  Msze św. o 7.30,

o 10 i o 11.30. Po południu o 14.30 na cmentarzu w Gaju różaniec połączony z wypominkami naszych zmarłych, o 15. Msza św. w kaplicy cmentarnej.

W czwartek – Dzień Zaduszny. Pamiętamy o naszych zmarłych odbywających

kary czyśćcowe. O 16.30 różaniec połączony z wypominkami

zmarłych. O 17. Msza św.

W piątek – Pierwszy piątek listopada. Od 15.30 odwiedzimy chorych, o 16.30

spowiedź pierwszopiątkowa.

W sobotę – Św. Karola Boromeusza.

W tym tygodniu opuścił naszą Rodzinę Parafialną i przeszedł do Domu Pana śp.  Edmund Synowiec ze Świetlistej, za którego zamówiono 42 Msze św. w tym 8

od uczestników  pogrzebu oraz śp. Janina Krynicka, której pogrzeb odbędzie się

we wtorek o 13. na cmentarzu na Salwatorze. Polecajmy ich dusze w modlitwach.

Przypominamy, że przez cały listopad, wzorem ubiegłych lat,  przyjmujemy jeszcze na wypominki zmarłych.

Dziękujemy bardzo serdecznie tym, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym polecamy ją trosce rodzin: Synowiec, Gruszka, Słomka, Biela, Łoboda, Łukasik, Sułowski Zagórski.