11. Listopad, 2017Aktualności Możliwość komentowania 32 Niedziela Zwykła – 12 listopada 2017roku została wyłączona

12 listopada 2017

Patronem dzisiejszej niedzieli jest św. Jozafat Kuncewicz bp i męczennik.

Z woli Ojca św. Franciszka do puszek przy kościele zbieramy ofiary na wsparcie dla ubogich w naszej archidiecezji.

Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W przyszłą niedzielę do puszek przy kościele zbierać będziemy ofiary na pomoc dla niego.

Jutro Wspomnienie pierwszych i męczenników Polskich św. Benedykta,

Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

W środę – Św. Alberta Wielkiego, bp i dr Kościoła

W czwartekMatki Boskiej Miłosierdzia, czyli Ostrobramskiej.

W piątekŚw. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

W sobotęBł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

W niedzielęBł. Salomei, zakonnicy

Składkę, jak zawsze z trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczymy na nowy dach naszej świątyni.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o naszą świątynię w minionym tygodniu i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, natomiast w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin: Ćwik, Ardziejewski, Płonka, Wrona, Cholewa, Piekarski i Pałka.