28. Kwiecień, 2018Aktualności Możliwość komentowania została wyłączona

5 Niedziela Wielkanocna

29 kwietnia 2018

Patronką dzisiejszej niedzieli jest św. Katarzyna ze Sieny, dziewica i męczennica, patronka Europy. Po Mszy św. rannej rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Św. Stanisława, biskupa i męczennika.

JutroWspomnienie św. papieża Piusa V.

Po Mszy św. rozpoczną się nabożeństwa majowe z procesją. Odprawiać je będziemy w tygodniu po Mszy św. wieczornej,

w niedzielę po sumie. Zapraszamy na nie wszystkich, szczególnie dzieci, które będą otrzymywać specjalne obrazki, nawiązujące do Litanii Loretańskiej. Jutro też kontynuować będziemy remont dachu kościoła.

We wtorek – Św. Józefa Rzemieślnika

W środę – Św. Atanazego, bpa i dr Kościoła

W czwartek – UROCZYSTOŚĆ NM PANNY, KRÓLOWEJ

POLSKI, Głównej Patronki naszej Ojczyzny.

Msze św. o 8 i o 18.30

W piątekWspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona

strażaków i artylerzystów

W sobotę – Św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana

Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się

o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym tygodniu powierzamy ją trosce rodzin: Ślęzak, Żmuda, Śliwa, Klama, Imiołek,   Żarczyński i Olender.