18. Listopad, 2017Aktualności Możliwość komentowania 33 Niedziela Zwykła – 19 listopada 2017 roku została wyłączona

19 listopada 2016

Patronką dzisiejszej niedzieli jest Bł. Salomea, zakonnica. Składkę, jak zawsze z trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczamy na nowy dach naszej świątyni.

Natomiast do puszek przy kościele zbieramy ofiary na Pomoc Kościołom

Prześladowanym.

Jutro –  Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego

We wtorekOfiarowanie Najświętszej Maryi Panny

W środę –  Wspomnienie Św. Cecylii , dziewicy i męczennicy

W piątekŚwiętych męczenników wietnamskich

W sobotęŚw. Katarzyny Aleksandryjskiej

W niedzielęUROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA.

Za dwa tygodnie rozpoczniemy Adwent.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o naszą świątynię w minionym tygodniu i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, natomiast w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin: Abramski, Gros, Piskorz, Lis, Niedośpiał i Sumski.

Dziękuję też paniom Najgrodzkiej, Sudrowej i Pachlowskiej za wygrabienie wokół kościoła i uprzątnięcie zalegających liści.