24. Listopad, 2018Aktualności Możliwość komentowania 34 Niedziela Zwykła – 25 Listopada 2018 roku została wyłączona

25 listopada 2018

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Dziś ostania niedziela roku liturgicznego, UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

Za odmówienie Aktu poświęcenia Bożemu Sercu, będąc w stanie łaski uświęcającej, można uzyskać odpust zupełny.

Po Mszach św. święcimy opłatki na stół wigilijny. Siadając do wieczerzy wilijnej, łamiąc się poświęconym opłatkiem i składając sobie świąteczne życzenia odnowimy sobie wiarę w Jezusa Narodzonego.

W piątek – Święto Św. Andrzeja Apostoła

W niedzielę – W całym Kościele rozpoczyna się ADWENT.

Dziękujemy serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zadbały o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, natomiast w tym polecamy ją trosce rodzin: Kuczaj, Malec, Kowalczyk, Nowak, Nowak, Stencel i Pietrzyk