25. Listopad, 2017Aktualności Możliwość komentowania 34 Niedziela Zwykła – 26 listopada 2017 roku została wyłączona

26 listopada 2017

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Dziś ostania niedziela roku liturgicznego, UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

Za odmówienie Aktu poświęcenia Bożemu Sercu, będąc w stanie łaski uświęcającej, można uzyskać odpust zupełny.

Po Mszach św. święcimy opłatki na stół wigilijny. Siadając do wieczerzy wilijnej, łamiąc się poświęconym opłatkiem i składając sobie świąteczne życzenia odnowimy sobie wiarę w Jezusa Narodzonego.

W czwartek – Święto Św. Andrzeja Apostoła

W sobotę – Wspomnienie Bł. Rafała Chylińskiego, kapłana

W niedzielę – W całym Kościele rozpoczyna się ADWENT.

Dziękujemy serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zadbały o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, natomiast w tym polecamy ją trosce rodzin: Kuczaj, Malec, Kowalczyk, Nowak, Nowak, Stencel i Pietrzyk