2. Marzec, 2019Aktualności Możliwość komentowania została wyłączona

3 marca 2019

Dziś ostatnia niedziela 40-godzinnego nabożeństwa. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, która po sumie trwać będzie do 16.

Rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, który  trwać będzie do niedzieli Trójcy Św. (16.VI). W tym czasie każdy katolik powinien wyspowiadać się i przyjąć Komunię św.

Jutro  – Święto Świętego Kazimierza, Patrona Naszej Archidiecezji.

W środęPopielec. Msze św. o 8, 17. i 18. Podczas Mszy św. obrzęd

posypania głów popiołem.

W tym dniu obowiązuje post ścisły, nie ma żadnych dyspens.

Od środy popielcowej do I niedzieli w. Postu przypadają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty i uwolnienia z nałogów.

W piątekDroga Krzyżowa o 16.15, po niej ucałowanie

Relikwii Krzyża św. i Msza św.

W niedzielę – Rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne.  Ich porządek

wywieszony jest w gablocie przykościelnej i na naszej stronie internetowej.  Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Dziękujemy serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię  i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym tygodniu polecamy ją trosce rodzin: Wszołek, Niedojad, Mianowski, Słota, Biros, Francuz, Gros

i Paluch.