30. Marzec, 2019Aktualności Możliwość komentowania 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31 MARCA 2019 ROKU została wyłączona

4 Niedziela Wielkiego Postu

31 marca 2019

Dzisiejsza niedziela ma w Kościele radosny charakter, minęła bowiem połowa Wielkiego Postu, coraz bliżej Święta Wielkanocne. Po rannej Droga Krzyżowa.

O 15. GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym. Po nich ucałowanie Relikwii Krzyża św. i Msza św. wieczorna.

We wtorek – o 19. spotkanie z rodzicami młodzieży

przygotowującej się do przyjęcia sakramentu

bierzmowania.

W piątekO 16.30 DROGA KRZYŻOWA, po niej ucałowanie

Relikwii Krzyża Św. i Msza św. wieczorna.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu za dbały o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin: Otawa, Niczyporuk, Kędzierski, Król, Pasternak, Kozioł, Kwiek, Mróz i Suder.

Zachęcamy ciągle do nabywania  cukrowych baranków wielkanocnych Caritasu, z których dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom, niepełnosprawnym i seniorom.