28. Styczeń, 2017Aktualności Możliwość komentowania 4 Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2017 roku została wyłączona

29 stycznia 2017

Wczoraj o 11.00 przeżyliśmy Ingres do Katedry na Wawelu  nowego Arcybiskupa ks. Marka Jędraszewskiego, Gratulujemy Mu nominacji

i życzymy wszystkiego najlepszego w pracy dla naszej Archidiecezji.

We wtorekWspomnienie św. Jan Bosko.

W czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o 8, 17 i 18. Podczas

Mszy św. poświęcenie gromnic. Składkę przeznaczamy na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych w archidiecezji.

W piątekWspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika. Ponieważ jest

on patronem w chorobach gardła, dlatego po Mszy św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa poświęconymi świecami, tzw. błażejkami.

I piątek lutego. Odwiedziny chorych od 14.30, spowiedź od 16.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zadbały o naszą kaplicę

i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin:

Teleśnicki, Skrętowicz, Banasik, Kicek, Ciścoń, Grela, Strączek, Szydłowski i Roman.

Jutro zakończymy kolędę. Bardzo dziękuję za miłą atmosferę, za posiłki

i za wszelką życzliwość, której doświadczaliśmy na co dzień. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, które są przeznaczone na misje, na utrzymanie księży emerytów, na duszpasterstwo dzieci i młodzieży, na domy samotnej matki, na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II oraz częściowo na utrzymanie kapłana, który odprawiał kolędę w naszych domach

i mieszkaniach, modląc się o Boże błogosławieństwo, w ramach wdzięczności za całoroczną pracę duszpasterską. Bóg zapłać za wszystko.

Jeśli ktoś chciałby jeszcze przyjąć kapłana z kolędą proszę to zgłosić w zakrystii.

Mszę św. w intencji odwiedzonych podczas kolędy rodzin, odprawimy w przyszłą niedzielę (05.02.) o 11.30. Zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę.