2. Luty, 2019Aktualności Możliwość komentowania 4 Niedziela Zwykła – 3 lutego 2019 roku została wyłączona

3 lutego 2019

Dziś I niedziela lutego, której patronem jest Św. Błażej, biskup i męczennik. Ponieważ jest on patronem w chorobach gardła, dlatego po I Mszy św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa poświęconymi świecami, tzw. błażejkami. Po Mszach św. comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po rannej zmianka różańcowa.

We wtorekWspomnienie św. Agaty, dz. i męczennicy

W środę – św. Męczenników Pawła Miki i współtowarzyszy.

W niedzielę – Rozpoczniemy 40-dniowe nabożeństwo.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zadbały o naszą świątynię

i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin:

Stochel, Kot, Szczurek, Ćwik, Pilch, Leśniak, Szczurek i Rusek.

Jutro o 11. pogrzeb śp. Marii Kitner z Ważewskiego na cmentarzu w Grębałowie. O 9.30 przy naszym kościele będzie podstawiony bus.

O 14. w naszej świątyni odbędzie się pogrzeb śp. Krystyny Dudzik z Kłuszyńskiej, a w środę o 12 w kaplicy w Gaju pogrzeb śp. Krzysztofa Gąsiora.  Pamiętajmy o ich duszach w naszych modlitwach.