17. Marzec, 2018Aktualności Możliwość komentowania 5 Niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018 roku. została wyłączona

5 Niedziela Wielkiego Postu

18 marca 2018

Po rannej Droga Krzyżowa dla tych, którzy nie mogli w niej uczestniczyć w piątek. Po niej ucałowanie Krzyża Jerozolimskiego.

O 15. GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym i ucałowanie Relikwii Krzyża Świętego,  o16. Msza św. wieczorna.

Składkę przeznaczamy na nowy dach naszej świątyni.

W piątekO 16.30. DROGA KRZYŻOWA, po niej ucałowanie

Relikwii Krzyża Św. i Msza św. wieczorna

W Niedzielę Palmową –  O 11.30 uroczyste poświęcenie palm

i rozstrzygnięcie konkursu na najwyższą i najpiękniejszą palmę (będą nagrody).

O 18. tradycyjna Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii.  Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Bardzo prosimy o zabranie świec.

Przypominamy, że są nadal jeszcze do nabycia cukrowe baranki

Caritasu.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię  i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, w nadchodzącym tygodniu powierzamy ją trosce rodzin: Jarek i Szleźnik.