8. Luty, 2020Aktualności Możliwość komentowania 5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 09 LUTEGO 2020 ROKU została wyłączona

9 lutego 2020

Rozpoczynamy 40- godzinne nabożeństwo. Po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, która po sumie trwać będzie do Mszy św. wieczornej o 16.

Jutro Wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy

We wtorekNajświętszej Maryi Panny z Lourdes, XXVIII Światowy Dzień

Chorego. Polecajmy naszych chorych M. Bożej.

W Piątek Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów

Europy.

Zakończyliśmy kolędę. Bardzo dziękuję za miłą atmosferę, za posiłki i za wszelką życzliwość, której doświadczaliśmy na co dzień. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, które są przeznaczone na misje, na utrzymanie księży emerytów, na duszpasterstwo dzieci i młodzieży, na domy samotnej matki, na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II oraz częściowo na utrzymanie kapłana, który odprawiał kolędę

w naszych domach i mieszkaniach, modląc się o Boże błogosławieństwo

w ramach wdzięczności za całoroczną pracę duszpasterską. Bóg zapłać za wszystko.

Jeśli ktoś chciałby jeszcze przyjąć kapłana z kolędą proszę to zgłosić w zakrystii.

Mszę św. w intencji odwiedzonych podczas kolędy rodzin, odprawimy w przyszłą niedzielę (16.02.) o 10.  Zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę.

W minionym tygodniu opuściła naszą Rodzinę Parafialną i przeszła do Domu Pana śp. Franciszka Gąsior, za którą zamówiono  35 Mszy św., w tym 15 od ucz. pogrzebu Polecajmy jej duszę Panu Bogu w modlitwach.

Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o naszą świątynię

i złożyli ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin: Nowak, Dulemba, Ślęzak, Liszka i Nowak.