9. Luty, 2019Aktualności Możliwość komentowania 5 Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019 roku została wyłączona

10 lutego 2019

Patronką dzisiejszej niedzieli jest  Św. Scholastyka, dziewica.

Jutro Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, XXVII Światowy Dzień

Chorego. Polecajmy naszych chorych M. Bożej.

W czwartek Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów

Europy.

W niedzielę – Rozpoczniemy 40-godzinne Nabożeństwo.

Zakończyliśmy kolędę. Bardzo dziękuję za miłą atmosferę, za posiłki i za wszelką życzliwość, której doświadczaliśmy na co dzień. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, które są przeznaczone na misje, na utrzymanie księży emerytów, na duszpasterstwo dzieci i młodzieży, na domy samotnej matki, na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II oraz częściowo na utrzymanie kapłana, który odprawiał kolędę w naszych domach i mieszkaniach, modląc się o Boże błogosławieństwo, w ramach wdzięczności za całoroczną pracę duszpasterską. Bóg zapłać za wszystko.

Jeśli ktoś chciałby jeszcze przyjąć kapłana z kolędą proszę to zgłosić w zakrystii.

Mszę św. w intencji odwiedzonych podczas kolędy rodzin, odprawimy w przyszłą niedzielę (17.02.) o 10.  Zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę.

W minionym tygodniu opuścili naszą Rodzinę Parafialną i przeszli do Domu Pana śp. Maria Kitner , za którą zamówiono  35 Mszy św., Krystyna Dudzik, za którą zamówiono 52 Msze św., w tym 25 od ucz. pogrzebu i Krzysztofa Gąsior, za którego zamówiono 32 Msze św. Polecajmy ich dusze Panu Bogu w modlitwach.

Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o naszą świątynię

i złożyli ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin: Nowak, Dulemba, Ślęzak, Liszka i Nowak.