10. Luty, 2018Aktualności Możliwość komentowania 6 Niedziela Zwykła – 11 lutego 2018 roku została wyłączona

11 lutego 2018

Rozpoczynamy 40-godzinne nabożeństwo. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, która po sumie trwać będzie do 16.

Z racji Światowego dnia Chorego po każdej Mszy św. Błogosławimy chorych Najświętszym Sakramentem.

Jutro – II Dzień 40-godzinnego nabożeństwa

We wtorekZakończenie 40-godzinnego nabożeństwa

W czasie tego nabożeństwa Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16, potem Msza św. o 17.

W środę – Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa.

POPIELEC. Msze św. o 8., o 17. i o 18. Podczas Mszy św. posypanie głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Nie ma żadnych dyspens.

W piątek – O 16.30 DROGA KRZYŻOWA i ucałowanie relikwii Krzyża św.

Składkę z przyszłej niedzieli, jak zawsze trzeciej miesiąca, przeznaczamy

na nowy dach naszej świątyni.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, w nadchodzącym powierzamy ją trosce rodzin: Nowak, Dulemba, Ślęzak, Dudzik, Liszka i Nowak.