18. Luty, 2017Aktualności Możliwość komentowania 7 Niedziela Zwykła – 19 lutego 2017 roku została wyłączona

19 lutego 2017

Kontynuujemy 40-godzinne nabożeństwo. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, która  po sumie trwać będzie do 16.

Składkę dzisiejszą, jak zawsze z trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczamy na nowy dach naszej świątyni.

We wtorekWspomnienie św. Piotra Damiana, bp i dr Kościoła

W środęŚwięto Katedry św. Piotra, Apostoła. Na mszę św. zapraszamy

kandydatów do bierzmowania. Po niej krótkie spotkanie.

W czwartek – Wspomnienie św. Polikarpa, męczennika, ucznia św. Jana

Apostoła.

Dziękujemy serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą kaplicę i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym tygodniu polecamy ją trosce rodzin: Nowak, Dulemba, Ślęzak, Dudzik, Liszka i Nowak.

W minionym tygodniu opuściła naszą Rodzinę Parafialną i przeszła do Domu Pana śp. Waleria Małgorzata Badyna  z ul. Ważewskiego, za którą zamówiono 3 Msze św. Polecajmy jej duszę Panu Bogu w modlitwach.