6. Październik, 2018Aktualności Możliwość komentowania 7 Niedziela Zwykła – 7 października 2018 roku została wyłączona

7 października 2018

Dzisiaj wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

We wtorek  – Święto Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

W piątek – Wspomnienie Bł. Jana Beyzyma

W sobotęBł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

W niedzielęXVIII Dzień Papieski. Z tego powodu do specjalnych

puszek  przy kościele zbieramy ofiary na stypendia dla ubogiej

a uzdolnionej młodzieży.

W minionym tygodniu opuściły naszą Rodzinę Parafialną i przeszły do Domu Pana śp. Maria Filipowicz ul Taklińskiego, za którą  zamówiono 63 Msze św., śp. Maria  Zagórska  z ul. Świetlistej, za którą zamówiono 35 Mszy św., w tym 9 od ucz. pogrzebu i śp. Wiesława Dobosz  z ul. Taklińskiego, za którą zamówiono 7 Mszy św., w tym 4 od ucz. pogrzebu. Polecajmy ich dusze Panu Bogu w modlitwach.

Dziękuję serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zadbały o naszą świątynię oraz złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym polecamy ją trosce rodzin: Dziedzic, Stryszowski, Jamróz, Sroka, Dudzik, Piszczek, Turczyk i Banasik.

Ze stolika za ławkami można zabierać kartki wspominkowe, można też składać na wypominki naszych zmarłych.