25. Luty, 2017Aktualności Możliwość komentowania 8 Niedziela Zwykła – 26 lutego 2017 roku została wyłączona

26 lutego 2017

Dziś ostatnia niedziela 40-godzinnego nabożeństwa. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, która po sumie trwać będzie do 16.

Rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, który  trwać będzie do niedzieli Trójcy Św. (11.VI). W tym czasie każdy katolik powinien wyspowiadać się i przyjąć Komunię św.

W środęPopielec. Msze św. o 8, 17. i 18. Podczas Mszy św. obrzęd

posypania głów popiołem.

W tym dniu obowiązuje post ścisły, nie ma żadnych dyspens.

Od środy popielcowej do I niedzieli w. Postu przypadają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty i uwolnienia z nałogów.

W piątek – I piątek marca.  Droga Krzyżowa o 16.15, po niej ucałowanie

Relikwii Krzyża św. i Msza św.

W niedzielę – Rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne.  Ich porządek

wywieszony jest w gablocie przykościelnej i na naszej stronie internetowej.  Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Dziękujemy serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o kaplicę i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym tygodniu polecamy ją trosce rodzin: Gabryła, Jania, Łukasik, Pecia, Zięba, Ożóg, Godzik i Zgud.