8. Styczeń, 2017Aktualności Możliwość komentowania Konferencja Biblia o Finansach została wyłączona

Witam!

Początek roku to czas podsumowań i planowania kolejnego roku…

 

To dobry moment na to, by zadać sobie pytanie, czy dobrze rozporządzaliśmy tym, co otrzymaliśmy od Boga. Jakie marzenia udało się zrealizować? Jakie talenty pomnożyć? Jakie sukcesy osiągnąć, a z jakich porażek wyciągnąć lekcję na przyszłość?

 

To także dobry moment na to, żeby na nowo wziąć odpowiedzialność za wszystkie dobra materialne, jakie posiadamy. Nadchodzący rok to idealny czas, by nauczyć się rozsądnego, zgodnego z Bożą wolą, rozporządzania pieniędzmi. 

 

Dziewięć godzin. Jeden dzień. Tyle wystarczy, aby wysłuchać świadectw osób, które postanowiły radykalnie zmienić podejście do swoich pieniędzy. To szansa, aby poznać ludzi, którzy otwarcie mówią o zmaganiach z zarabianiem, długami i wydatkami.

 

Konferencja finansowa CROWN, na którą chcemy Cię dzisiaj zaprosić, ma Ci ułatwić zarządzanie Twoimi dobrami materialnymi i nauczyć Cię, jak pomnożyć to, co już masz.

 

Kiedy: 21 stycznia 2017 roku.

Gdzie: Kraków, ul. Saska 2. Domus Mater

Koszt: 90 zł

Kontakt: BoFKrakow@gmail.com

Więcej informacji oraz zapisy: www.bibliaofinansach.pl