12. Styczeń, 2019Aktualności Możliwość komentowania Niedziela Chrztu Pańskiego 13 stycznia 2019 roku została wyłączona

              Niedziela Chrztu Pańskiego

                       13 stycznia 2019

 

 

 W czwartek Wspomnienie św. Antoniego, opata

 

            W sobotę – Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

 

W niedzielę – Rozpoczyna się Tydzień Modlitw i Jedność

                                     Chrześcijan.

            Ponieważ jest to bardzo bolesny i bardzo trudny problem dla podzielonego chrześcijaństwa, trzeba nam głębokiej i dobrej modlitwy w tej intencji. Nie zapomnijmy więc dołączyć i naszych modlitw do tej ważnej sprawy

 

            W tym tygodniu z racji kolędy, będzie tylko Msza św. o 7.

                                                    

            Składkę z przyszłej niedzieli, jak zawsze  z trzeciej miesiąca,  przeznaczymy na utrzymanie naszej Parafii.

 

W minionym tygodniu opuścili naszą Rodzinę Parafialną i przeszli do Domu Pana śp. Zofia Mazur z ul. Kłuszyńskiej, za którą zamówiono 14 Mszy św., w tym 7 od ucz. pogrzebu i śp. Michał Młynarczyk z ul. Świetlistej, za którego zamówiono  67 Mszy św., w tym 13 od uczestników pogrzebu. Polecajmy ich dusze Panu Bogu w modlitwach.

 

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w nadchodzącym, polecamy ją trosce rodzin: Piskorz, Poręba, Kicek, Staroń i Barycz.