5. Styczeń, 2019Aktualności Możliwość komentowania Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli – 6 stycznia 2019 roku została wyłączona

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO,

czyli Trzech Króli

6 stycznia 2019

Dziś pierwsza niedziela stycznia. Po Mszach św. comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o Boże błogosławieństwo w nowym roku. Po rannej zmianka różańcowa. Dziś także poświęcenie kadzidła i kredy.

O 16. Zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu chóru

z Nowego Bieżanowa.

Jutro –  Wspomnienie św. Rajmunda z Penyafort.

W niedzielęŚwięto Chrztu Pańskiego.

W tym tygodniu ze względu na kolędę przez cały tydzień nie będzie Mszy św. wieczornej (oprócz poniedziałku).

Także kancelaria będzie czynna tylko w poniedziałek.

Przypominamy, że kapłanowi podczas kolędy towarzyszą dwaj ministranci oraz p. organista, dla którego ofiary złożone podczas kolędy są wynagrodzeniem za jego całoroczną pracę w kościele. Nie pobiera on żadnej innej zapłaty i tego rodzaju wynagrodzenie ma zapisane w umowie o pracę.

Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu zadbały o świątynię i złożyły ofiarę na jej utrzymanie, a w przyszłym powierzamy ją trosce rodzin: Pobożniak, Kotula, Kucharski, Dziób, Wrona, Piskorz, Najder, Roman, Łapaj i Piekarski.