Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień:

Poniedziałek – wsp. Świętych Aniołów Stróżów 

Środa – wsp. św. Franciszka z Asyżu

Czwartek – wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Sobota – wsp. NMP Różańcowej

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o 15.30. W miesiącu październiku Msze św. w dni powszednie będą odprawiane tylko wieczorem. W czwartek po Mszy św. zapraszamy członków Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa na spotkanie do salki na plebanii. W piątek odwiedzę chorych od godz. 8.00. Od godz. 16.00 okazja do spowiedzi. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. 

W sobotę zapraszamy na ostatnie nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy je modlitwą różańcową o godz. 19.30. Z tej racji nie będzie nabożeństwa o godz. 17.30. O godz. 20.00 zostanie odprawiona Msza św., a po jej zakończeniu przejdziemy wokół kościoła w procesji maryjnej. 

W następną niedzielę składkę przeznaczymy na budowę kościoła. W tym dniu odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa w godzinach od 8.00 do 12.00. Przypominamy, iż do następnej niedzieli można przynosić zużytą biżuterią, stare telefony komórkowe lub monety, które przekażemy jako dar na misje. 

Na półce z czasopismami można zakupić październikowe wydanie „Rycerza Niepokalanej”. Jest również dostępne kolejne wydanie miesięcznika „Staś”.

Ks. Adam Garlacz, proboszcz