Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień:

Środa – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Do spowiedzi można przystąpić pół godziny przed rozpoczęciem nabożeństwa różańcowego. 

W następną niedzielę przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele Msze św. będą sprawowane o godz.: 7.30, 10.00 oraz 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. O godz. 14.00 na cmentarzu w Gaju rozpocznie się procesja z modlitwą za zmarłych. Po jej zakończeniu będzie sprawowana Msza św. W dzień zaduszny (2 listopada) Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. 

Wypominki roczne i jednorazowe można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Kartki na wypominki są przygotowane przy wejściu do kościoła. Przypominam, iż wypominki jednorazowe będą wyczytane na cmentarzu w Gaju oraz podczas modlitwy różańcowej, na którą zapraszam w każdą środę listopada o godz. 17.30.  

Dziękuję za wszelkie prace przy kościele w mijającym tygodniu i ofiary, jakie składacie na potrzeby naszej parafii.  

Zachęcam do czytania czasopism religijnych. Niech św. Maksymilian wyprasza u Boga, poprzez Serce Niepokalanej, zdrowie i siły do przetrwania czasu pandemii. Wszystkim życzę dobrego tygodnia. 

Ks. Adam Garlacz, proboszcz