Zapraszam dzisiaj o 15.00 na Godzinę Miłosierdzia. W tej godzinie łaski niech nasze serca zwrócą się z modlitwą: „Jezu, ufam Tobie”. 

W środę 14 kwietnia obchodzić będziemy ustanowione przez Sejm RP Święto Chrztu Polski. W tym dniu modlitwą otoczmy w szczególny sposób Ojczyznę. 

Po okresie Wielkiego Postu powracamy z niedzielną transmisją Mszy św. o godz. 10.00. W tygodniu transmisje z naszego kościoła są prowadzone w środy i piątki o godz. 18.00. Dzisiaj wyjątkowo zachęcam do oglądania nabożeństw z Łagiewnik na kanałach Telewizji Polskiej.

Przypominam wszystkim, którzy pragną uczestniczyć we Mszy św. w kościele, iż są przygotowane na zewnątrz ławki z których można korzystać. Komunia święta jest udzielana również przed kościołem. 

W piątek Msza św. będzie odprawiona w intencji zmarłych wypominanych. 

W sierpniu tego roku nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w 40-stą rocznicę objawień. Warunkiem uczestnictwa w pielgrzymce jest negatywny test na obecność wirusa COVID-19 lub świadectwo szczepienia. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej. Plan pielgrzymki można również zabrać z półki z gazetami.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na tacę lub przesyłane na konto parafialne. 

W mijającym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Helena Nowak. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Ks. Adam Garlacz, proboszcz